בימינו, סין משועבדת לחגיגות ראוותניות של ימי הולדת מפוארים ומנקרי עיניים, עד שחגיגות ממוצעות של ימי הולדת לילדי משפחות מערביות החיות בסין מחווירות לעומתן. אך בתקופות עתיקות ימי הולדת היוו הזדמנות מצוינת לטיפול הגון כדי להחלים ולהתחזק במטרה לזכות באריכות ימים.

בימינו, השפעה (שלילית לדעתי) של המערב בולטת בימי הולדת סיניים: אווירת 'שופוני', מתנות יקרות, הפקת אירוע יקר, עוגת יום הולדת עתירת קלוריות, סוכרים וחומרים לא בריאים ומתנות למשתתפים – לגמרי לא ברוח התרבות הסינית העתיקה שבבסיסה שגורות חמש ברכות:

FU מזל; XI אושר; Cai שפע; LU שגשוג; SHOU אריכות ימים – הברכה החשובה מכולן!!

הפילוסופיה והתרבות הסינית שואפות לאריכות ימים בבריאות מיטבית ובשלווה. אורח החיים הסיני המסורתי מכוון להשגת מטרה זו באמצעים מגוונים. ביניהם: ריפוי מהיר באמצעות טיפולי רפואה סינית, הקפדה על תזונה סינית, ניהול נכון של לחצים ופעילות הרמונית כמו צ'י קונג וטאי צ'י.

מוקסה ללא עשן

במקום עוגת יום הולדת, ממתקים ושתיה לא בריאים העניקו הסינים את אחת המתנות הנחשבות לימי הולדת: טיפולי מוקסה ישירה (כזו שעלולה לגרום אף לכוויות קטנות) על נקודות נפלאות סביב הטבור כדי להוסיף שנים ובריאות לאהובים החוגגים ימי הולדת. כמה פעמים? כמספר השנים והגיל.

אני מזמינה באהבה את ילידי דצמבר וינואר לייעוץ חינם ולטיפול בהנחה של 25% (!)

ההנחה תינתן לטיפולים במהלך דצמבר – ינואר 2016 בלבד