מטופלים מספרים

אקדים ואודה לכם, מטופליי ותלמידיי לאורך השנים, על הזכות הקדושה לטפל בכם, על האמון להכיר וללמוד אתכם ועל היותכם נדבכים אהובים וחשובים לאין ערוך ממסע חיי והתפתחותי. מכולכם למדתי רבות, הענקתם לחיי משמעות ושליחות,  ובשבילכם אני חדורת מוטיבציה לטפל וללמד, ללמוד ולחקור. ללא שיתוף הפעולה שלכם, ההתמדה והשינוי באורח חייכם הטיפולים לא היו נושאים פרי הילולים – אף על כך הערכתי ותודתי.

 

קרן היקרה,

קרן אור – כשמך, באמת את, קרן האור שלי. כמה טוב היה להגיע לכאן, לביתך הנעים והחם, למצוא יד רגישה, אוזן קשבת, סבלנות, רצינות ואכפתיות.

בכרוניקת הכאב שלי יש רגע אחד דרמטי – הרגע שאחרי הטיפול הראשון. הרגע הזה סימן את המעבר מכאב ארוך שאין לו סוף, לכאב שהולך ודועך.

תודה לך!

אוהבת,

נועם

קרן,

נראה לי שמגיעה לך מילה טובה לנשמה מקצועית נדירה אחרי היכרות מקצועית בת שנתיים פלוס.

הגעתי אליך עם תקוות לשפר את השמיעה באוזן שמאל שירדה ב- 50% ביכולת השמע באופן דרסטי ופתאומי.

גיליתי אשת מקצוע רחבת אופקים שיודעת להקשיב ולהאזין, להתמודד עם בעיות טיפוליות ולדחוף בהתמדה ונחישות הכיוון הנכון של התהליך, גם אם לפעמים יש עיכובים.

מצאתי אשת מקצוע איכותית, מסורה, מלאת אמונה בתהליך שמקיפה הסובב אותה בחום ואהבה עם נתינה אין סופית. ביידיש אומרים "מענטש" וזה רק מוסיף ליכולת, לכישורים, לניסיון הבולט ולדרך המיוחדת שבה את מנווטת הטיפול.

חיבוק,

זאב

לקרן היקרה,

כשמך כן את – קרן אור המשפיעה בריאות, אהבה והקרנה של טוב לב. אחר כל טיפול הרגשתי כאילו כבשתי העולם. את מעלה צרי למכאובי – והיה כלא היה.

אמונתי ביכולתך תורמת רבות להרגשתי ולתהליך הריפוי הנעשה בידייך האמונות. מי ייתן ובעיותייך תיפתרנה – חייך יקלו ותהיי מאושרת. האופטימיות שבך ויכולת ההתמודדות מעוררות השראה.

אני מאחל לך רק טוב.

באהבה,

שלמה

קרן אור מקסימה שלי,

"המדממת" – כך קראו לי שנים. המחזורים שלי היו קשים מנשוא, טיפולים רפואיים הגבירו את הדימום והגעתי למצב שלאחר אפצ'י הופיעה שלולית דם בין רגליי. הייתי מוגבלת וצמודה לבית, פוטרתי מעבודתי בשל היעדרויות ממושכות, חלשה לאחר אובדן ממושך של דם ומתוסכלת.

הרופאים לחצו לבצע ניתוח כריכת רחם ואת ביקשת שאדחה את ההחלטה. רציתי להיות ככל האימהות, לטייל עם ילדיי ולהיכנס איתם לבריכה ולים, אך לא יכולתי. כך התחיל תהליך השמנה והתסכול גבר.

עזרת לאחותי כ"כ והיא כבר לא סובלת ממיגרנות ומכאבי גב ולכן החלטתי לנסות. בתשאול בדקת היטב את הניירת הרפואית שלי ואת בדיקות הדם, עודדת אותי שרפואה סינית מטפלת היטב בציסטות ושאת אופטימית.

לא האמנתי שדיקור סיני יעזור לי, אבל המחזור שהופיע כעבור שבועיים היה נסבל. כעבור חצי שנה של טיפולים,  שינוי תזונתי וצמחי מרפא שלחת אותי לאולטרא סאונד ובדיקות מקיפות. התוצאות היו מרשימות: הציסטות הגדולות קטנו משמעותית ומרביתן פשוט נעלמו כלא היו!  הכולסטרול הרע ולחץ הדם הגבוה ממנו סבלתי הפכו לנורמליים והפסקתי לקחת תרופות – בכלל.

לראשונה בחיי אני לא סובלת מהמחזור. חזרתי למעגל העבודה ואני מרגישה אישה נורמטיבית.

אלף תודות וחיבוקים ושתהיי מאושרת,

רחל

תודה רבה מקרב לב. הכאבים עברו ואני מרגישה מצויין.

דיצה

בקיץ של שנת 2012 הרגשתי רע. התחילו לי סחרחורות ותשישות רבה. בדיקת דם הצביעה על רמת ברזל נמוכה ואפילו מסוכנת, ועל תת פעילות של בלוטת התריס. הרופא מיד נתן לי מרשם לברזל ושלח אותי למרפאות אונקולוגיות לוודא שלא מדובר בסרטן. לאחר שגילינו שלא מדובר בסרטן – הרופא נשאר עם מרשם הברזל ובכך "פתר" את בעייתי.

חצי שנה מאוחר יותר החלו תחלואות שונות לפקוד אותי, מבעיות נשים חוזרות אשר אף רופא לא הצליח לסדר, ועד דלקות בגרון וכאבי ראש. לאחר קצת יותר מחצי שנה שלחה אותי אמי לקרן אור ואמרה לי "לכי אליה – היא קוסמת". מובן שלא הבנתי מדוע ללכת עכשיו לטיפול הלוא הדלקת בגרון כבר עברה.

קרן אור ישבה איתי במשך שעתיים, ובקשה לשמוע את כל ההיסטוריה הרפואית שלי מהרגע הראשון שאני זוכרת את עצמי. היא בדקה לי דופק והעירה לי על צורת הנשימה שלי ואופן מנח הגוף שלי בישיבה. בפגישה הבאה, לאחר בדיקות מקיפות וקריאת כל ההיסטוריה של בדיקות הדם שלי הכל התחבר.

מה שקרן אור הצליחה לעשות בתוך שבוע אף רופא מערבי לא הצליח לעשות במשך יותר משנה. היא הסתכלה על התמונה הכללית, הגדולה והרחבה, וראתה איך כל מה שקרה בשנה וחצי האחרונות מתקשר ונובע אחד מהשני.

בתוך חודש הבעיות הנשיות פסקו, וזאת לאחר טיפול ב"טחול החלש" ובהוראות תזונה ("תאכלי דברים כתומים"). במילים אחרות, הרופאים המערביים תקפו את התוצר ולעומתם קרן אור תקפה את הסימפטום.

בעזרת טיפול שוטף, במשך שנה שלמה, שכלל דיקור, הדרכת תזונה וטיפול בצמחי מרפא (ושילוב של הידע המערבי כמובן – כדורי ברזל, B12  ועוד) חזרתי למוטב. עד היום אני מקפידה אחת לכמה חודשים לפקוד את מרפאתה של קרן אור על מנת שתוכל לאזן אותי מחדש. יש אמרה סינית שאומרת שברפואה המערבית הולכים לרופא כשחולים, אך ברפואה הסינית הולכים לרופא כדי לשמור על הבריאות.

ההתייחסות הסינית היום לרפואה רואה שלוש צורות של טיפול. רפואה סינית (中医), רפואה מערבית (西医), ורפואה סינית-מערבית (中西医). קרן אור מצליחה להלך בין הטיפות ולשלב בצורה מאוזנת והרמונית בין זו הסינית לבין זו המערבית. היא משתמשת בחכמה בכלים שמציעים שני עולמות הריפוי וזו גדולתה.

אני הולכת אחריה בעיניים עצומות ובבטחה.

גלי

קרן אור אהובה,

כמה טוב שהכרנו אותך! הגענו אליך שנינו עם כאבי גב וצוואר ובמצב מייאש. הכרנו אותך בקבוצת מיטיבי לכת ובאותה תקופה היינו כולנו צעירים וחסונים. היה מביך לספר לך כמה השתנינו והפכנו ל"פדלאות".

האור שבעיניים ובלב שלך, ההכלה והקבלה, המעשיות והמקצועיות שלך ומי שאת – כל אלה הובילו להליך החלמה וכבר לאחר שלושה שבועות לצלה לא כאב הצוואר וגם לא הברכיים וגם אצלי חל שיפור.

השיחות איתך והתובנות אליהם הובלת אותי גרמו לי להפסיק לעשן! צלה ואני יישמנו את המלצותייך לשינוי בתזונה שלנו ובאורח חיינו וכאבי הגב שלי הלכו ופחתו עד שנעלמו – לחלוטין!

הפכת לחלק בלתי נפרד ואהוב מחיינו. נמשיך לבוא אליך מדיי פעם כדי לשמר ולשפר את מצבנו.

אוהבים ומעריכים,

ירון וצלה

היי קרן,

היום הייתי עם נוגה: "אני לא יודעת איך חייתי בהשלמה עם כאבי הראש בעבר, קודם להיכרותי עם הטיפול של קרן".

מוקיר, מכבד ומעריך את דרכך, המאמץ, היחס והאהבה והחום שנמצא בך.

תודה,

 

זאב- אבא של נוגה

קרן אור אהובה שלי,

כשהכרנו הרגשתי מתה מבפנים ונטולת תקווה, גם אם לכאורה מתפקדת. הייתי פגיעה וחסרת אונים נוכח מכשולי ונחשולי החיים, ושמחת החיים שאפיינה אותי נעלמה.

כבר במבט הראשון פגשתי לב נקי ועיניים חכמות, צנועות וחומלות. חייכת אליי ואמרת מילות עידוד, וידעתי שאצלך ארגיש בטוחה להיות חשופה ולהביע את רחשי לבי. התחלתי איתך תהליך ריפוי עמוק ובכל מפגש יצאתי מחוזקת, טעונה בכוחות מחודשים להתמודד עם הכול.

במפגשים איתך עברתי תהליך רגשי עמוק כפי שלא עברתי מעודי. הרגשתי בטוחה איתך וידעתי שאת רואה ומבינה אותי לפני ולפנים. בענווה ובחכמת חיים ידעת לנווט אותי, לחזק את החולשות שלי ולהבליט את החוזקות שלי – גם כאלה שלא זיהיתי,  נגעת לי באהבת אין קץ בכאב, ניחמת והרגעת והחזרת אותי לחיים.

כשבאתי אליך הרגשתי מובסת, כל גופי כאב והיה חלש כל-כך. אמנם, אינני צעירה עוד ועברתי את ה- 70, אך אני מרגישה שהחיוניות חזרה אליי, אני פעילה ונהנית מהחיים, מערכות היחסים בחיי השתפרו ואיתם תחושת הערך העצמי והשייכות.

לכן, לא אגזים אם אומר שאת הקמת אותי מן המתים, ואין לי מספיק מילים להביע את הערכתי אליך.

אוהבת מעומק לבי,

מזל

קרן שלום,

הגעתי אליך לגמרי בלית ברירה סקפטי וצולע ולאחר שאשתי לחצה עליי לפגוש אותך. הברכיים שלי לא נשמעו לי, לא הייתי מסוגל לצאת להליכות ובקושי רב השתמשתי במדרגות. הרגשתי שקפצה עליי זקנה וכעסתי.

בתשאול הראשוני שאלת על כל מערכה בגופי וזה רק הגביר את תסכולי לחשוף עוד תסמינים ולהודות שאני לא במיטבי כפי שרציתי להיות.

חוש ההומור שלך הפחית בי את ההתנגדות, לא שפטת אותי ובחוכמתך מצאת איתי מכנה משותף שגרם לי להרגיש מובן ולהתמסר לידייך. דקרת אותי דקור היטב, חיממת במוקסה ובמכונת הקסמים שלך, שלחת אותי לבדיקות דם ובהתאם לתוצאות כתבת בשבילי תוכנית תזונה ותוספי מזון.

במבחן התוצאה: מדדי בדיקות הדם שלי השתפרו במאוד, כאבי הברכיים נעלמו ובעוד יומיים אחזור מטרק מענג במזרח הרחוק.

תודה לך קרן אור שלי,

טוביה

הרפואה הסינית המסורתית (TCM) מתבססת על מספר עקרונות עתיקים בני אלפי שנים אך מוכחים גם בימינו:
תזונה נכונה, אלמנטים, קווי אנרגיה, טיפול מונע.
השיטה האינטגרטיבית מאפשרת למטפל לאבחן ולטפל בקשת רחבה של תלונות וקשיים באמצעות כלי יעיל ומיוחד – מיקוד על האדם ולא על המחלה.
קרן אור קרני היא מומחית במספר שיטות אבחון וטיפול מעולם הרפואה הסינית המסורתית כאשר הצ'י המרכזי שלה הוא החיוך והגישה החמה אך תכליתית.
אתה בריא וגם הגוף שלך בריא זהו משפט מפתח שעזר לי להתגבר על קושי כרוני ולחיות אורך חיים בריא יותר.

באתר ניתן ללמוד על שיטות טיפול מסורתיות, אילו טיפולים מתאימים לאילו אבחנות וכמובן שניתן ליצור קשר עם קרן ולבחור את הטיפול המתאים בשבילך, כאשר אתה תמיד במרכז והבעיות הן רק אירוע חולף כאשר מומחה אמיתי מלווה אותך אישית בתהליך הרפואה וההעצמה.

תודה לך קרן אור!

מאת: נתן גאמר, מוסיקאי, אדמין, מטופל בריא.

נתן

קרן יקרה ביותר,

הרבה אנשים יכולים להיות מטפלים, מעטים יכולים להיות עם לב טהור, אהבה גדולה ויכולת נתינה אמיתית.

להגיע אליך לטיפול זה לא רק חוויה בריאותית אלא גם חוויה נפשית עמוקה.

העדינות והאכפתיות שלך חודרות עמוק עמוק ללב ויוצאות ממך בלב שרק רוצה לשיר.

מגיעים אלייך בכאב ויוצאים בחיזוק של תקווה, אהבה וידיעה שהחיים קטנים עלינו, אלוהים גדול עלינו, והכול יהיה בסדר.

בלי מילים והטפות את מעבירה שקט פנימי שמלווה אותנו לאורך תקופה ארוכה, ואז צריך לבוא לעוד מילוי.

אנחנו כל-כך אוהבים אותך, ומאחלים לרבים לזכות בטיפולים ממך.

משפחת בלה

לקרן,

תודה רבה על כל העזרה, הטיפול, ההקשבה, החום, התמיכה, ההתעניינות והאהבה שהרעפת עליי!

אני ממש שמחה שאבא הביא אותי אליך גם כי עזרת לי מאוד וגם כי זכיתי להכיר אותך.

מאחלת לך ולדניאל 7 חודשים נפלאים ורגועים! ונשתמע במייל

תודה על הכול והרבה אהבה,

אוהבת,

נוגה (לקראת מסע למזרח הרחוק)

קרן אור יקרה,

הגעתי אליך שבר כלי, חרוך ומצולק כולי לאחר פציעה קשה כטייס קרבי וללא תקווה לחזור לשירות צבאי. היית כה רגישה, סובלנית ומלאכית והצלחת לחולל בחיי נס אחר נס.

לא חסכת מזמנך וכל טיפול כלל שעות של טיפולי מוקסה ודיקור אינטנסיביים, שיחות נפלאות שהפיחו בי תקווה והעצימו את הערך העצמי שנקבר תחת צלקות וכאב. עצמת הכאבים הבלתי פוסקים שייסרה והחלישה אותי ירדה פלאים, מירקם הצלקות הלך והשתנה וככל שהן הפכו רכות וקטנות כך הכאבים הלכו ופחתו וכושרי השתפר.

בעקבות הפציעה הסתגרתי והתבודדתי. דחיתי משפחה וחברים אהובים משום שהאמנתי שהם מרחמים עליי ומתנשאים. בעדינותך הראית לי שאני הייתי זה ששקע ברחמים עצמיים והתנשאות ועזרת לי לחזור לחיק אהוביי.

חוללת בחיי מהפך, כיילת אותי והובלת אותי במסע בחזרה לחיים – טובים מאי פעם! איזו מילת תודה תביע כלפייך את ההערכה והוקרת התודה העמוקות כלפייך כמטפלת וכאדם?!

 

איתן

היי קרן אור,

כשנפגשנו לראשונה לתשאול הצגתי את עצמי בפניך: מורה ופסנתן לשעבר. הבטת בי ושאלת בחיוך: "לשעבר?" הגעתי אליך עם מגבלה בכפות ידיי שלא היה לה מענה רפואי מלבד אפשרות ניתוחית.

כבר בטיפול השני סיפרתי לך נרגש שאני מסוגל שוב לנגן בפסתנר. שמחת איתי ובפשטות הנוגעת הזו שלך טיפלת בי. בטיפול הבא הודעת לי שנרפאתי ואין צורך בהמשך טיפולים מלבד מעקב בתכיפות שתלך ותפחת.

היום סיפרתי לך שחזרתי לנגן, ללמד ולהופיע J

שלך בתודה גדולה,

אנדריי

הי קרן אור שלנו,

גם בגיל 11 גיא סבל מבריחת שתן מביכה ומכאבי ברכיים שמנעו ממנו להשתתף באופן מלא בשיעורי ספורט. גיא ילד סגור ודווקא את הצלחת לנהל איתו שיחות נפש. איתך הוא צחק ובך הוא בטח.

במקצועיותך ובתבונתך הצלחת במקום שהשאר נכשלו. רציתי לספר לך שכבר 3 חודשים שלא ברח לגיא שתן ולאושרו הוא משתתף בשיעורי ספורט ככל הילדים.

זו הזדמנות נוספת להודות לך על הטיפול המסור בגאיה שלי לפי כשנתיים. בגיל 9 לגאיה הייתה צמיחת שדיים מוקדמת. את שינית לגאיה את תזונתה וחוללת מהפך במטבח שלנו. לרווחתי, הצמיחה המוקדמת נסוגה.

המון תודות לך,

ליבי אמא של גיא וגאיה